7 Şubat 2014 Cuma

İspanyol La Casa De Los Aromas Çubuklu Koku

Merhabalar,

Bugün size alışveriş merkezlerinde dolaşırken burnuma mis gibi kokularının gelmesiyle tanıdığım oda kokularından bahsedeceğim. Ben bu kokulara bayılıyorum, öyle evin bir köşesine koyuyorsunuz hem şık bir görüntü oluşturuyor hem de misler gibi kokutuyor.Bu sabah da bu ciciler geldi, müthiş kokuları kargo kutusu açılmadan bile evi kokutmaya yetiyordu :) Bendekilerin kokusu Menekşe ve Bambu, onun dışında ise Yasemin ve Vanilya da var. Hepsi birbirinden güzel kokular, uzun bir süre evinizi kokutuyor.

http://www.ekozkozmetik.com/cubuklu-koku-bambu-koku-home-fragrance-diffuser-/urun/5#.UvThmvvNkvQ

Kullanımı da çok basit plastik kapağını ve tıpayı açıp çubukları yerleştiriyoruz. Üstüne de ahşap kapağı geçiriyoruz, ta tam hazır :) Artık eviniz mis gibi kokabilir.

 

Bu güzel kokulara ulaşmak da çok kolay alışveriş merkezlerinde Boyner, D&R, Douglas, Esse, Gratis, Karaca, Migros, Watsons ve YKM'deki güzel kokunun geldiği yeri takip etmeniz yeterli :) Yok ben evimden ulaşayım derseniz de Ekoz Kozmetik emrinize amade :)Benim kokumda bitmek üzereydi, hemen yenisiyle değiştiriverdim :) İşte böyle çok şık değil mi sizce de :D

İlgisinden dolayı Cem Bey'e ve Ekoz Kozmetik'e çok ama çok teşekkür ederim.

Sevgiler
BV

10 yorum:

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Lütfen düşüncelerinizi paylaşın :)