3 Mayıs 2014 Cumartesi

Benefit-Coralista Dudak Parlatıcısı ve Allık

Merhabalar,

Bu sene turuncu tonlar moda olunca kozmetikte özellikle de dudakta, ben de en sevdiğim dudak parlatıcımı ve onunla aynı ismi taşıyan kardeş allığı tanıtmadan edemedim. 

Beni bilenler Benefit ürünlerini sevdiğimi bilirler, bu ürünler de bir Benefit hediye kutusu olan Count Down to Love adlı kutuyu almamla benim oldular. Sonuç: ikisi de günlük makyajda en üyük yardımcılara sahip oldum :)

Benefit-CoralistaBurada flashsız bir fotoğraf paylaşayım.Hemen burada da flashlı halini :)Allık çok güzel bir turunu tonuna sahip hem bronz tene hem de açık tene çok yakışır şekilde. Aslında mat bir allık, mat allık arayanlarım bakabileceği bir allık. Ben bu elimdeki deluxe boyu bitirirsem eğer büyük boyuna sulanabilirim :))


Burada da gloss yani dudak parlatıcısı :) Glosslarının kokusu mükemmel bir kere Benefit'in hangi renk olursa olsun, koku aynı ve şahane. Yapış yapış glosslar ıyk derseniz yanılırsınız, hiç bir yapışkanlık hissi yok. Ben bu ürünleri bu yaz bol bol kullanırım gibi geliyor. Aşırı seviyorum :)Siz de bu tonlarda allık ve/veya gloss bakıyorsanız eğer Benefit-Coralista ailesine de bakın. Benefit şu anda sadece Sephora'da var. Keşke daha da çok olsa :)

Sevgiler
BV

10 yorum:

 1. Sırf ambalajları bile alma nedeni olabilir :)

  YanıtlaSil
 2. Turuncu ruj ve allık takıntısı bende de var tatlım :) Çok güzel seçimler olmuş, güle güle kullan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım, kesinlikle makyajda turuncu bir numara :)))

   Sil
 3. benefit'in ürünlerini çok merak ediyorum. Bursa'da sephora olmadığı için deneme şansım yok :(( ama turuncular çok güzel güle güle kullan cnm :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben bayılıyorum Benefit'e hem içi hem dışı güzel ürünlerin :) Çok teşekkür ederim, Bursa'ya da bir Sephora açılmalı artık bence :))

   Sil
 4. Bende beğendim :) ama galiba bana turuncu allık yakışmaz galiba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deneriz kuzum :) ama senin rengin her şey de pembe daha fuşyaya kaçan bir pembe :D

   Sil
 5. Ayyy tam yazlık cidden! Sana da ne yakışır bu tonlar ^.^

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Lütfen düşüncelerinizi paylaşın :)