28 Ocak 2014 Salı

Mim - Blogger Buluşması

Merhabalar,

Sevgili Gizem beni mimlemiş, ben de arayı soğutmadan mimi yapayım istedim. Eğlenceli bir blogger buluşması mimi :D Ben de hemen sıcağı sıcağına haftasonu bir buluşmaya gitmişken yazayım dedim. İyi yapmamış mıyım?

Blogunuzun Adı: Bayan Vertigo'nun Günlüğü

Hangi ilde yaşıyorsunuz ve semtinizi söyler misiniz? : Ankara'da yaşıyorum, ailemin yanında Keçiören'deyim.

Blogger buluşmalarına katıldınız mı? : Evet, daha geçen haftasonu bir tanesine katıldım ve acayip eğlendim :) Bir daha olsa daha yok mu derim, kız kıza eğlenmeleri pek seviyorum ben yahuu :D

Bulunduğunuz ilde bir blogger buluşması olsa katılmak ister misiniz? : Kim istemez ki :) Zaten en yakındaki blogger buluşmasına da katılıyorum, ben de ne ballıymışım ki hep ucundan sonundan girdim bu buluşamalara :))) Maşallah diyelim aman :)

 
Görsel alıntıdır.


Sizce bir blogger buluşması etkinliği nasıl olmalı?: Blogger etkinliği bol gülmeli ve bol eğlenmeli olmalı. Bir de herkes rahatça kaynaşmalı :) Belki herkes birbirini tanımıyor diye başlangıçta ufak ufak kendi blogumuzdan da bahsedip böylece daha da kaynaşabiliriz, özellikle kalabalık buluşmalarda çok etkili olacağını düşünmekteyim. Düzenleyen kişi de hazırlayabilir bu küçük tanıtımı sonra her blog sahibi kendisi de ufak ufak sürelerle anlatabilir :)

Bu güzel mim için Gizem'e çok teşekkür ediyorum. Ben de kimleri mimlesem diye düşünmeden edemiyorum :)))
Sevgiler
BV


4 yorum:

 1. Tekrar buluşalım :)
  Bende en kısa zamanda mimi cevaplayacağım :)

  YanıtlaSil
 2. ne güzel bu mimler bu sayede daha iyi tanıyoruz

  YanıtlaSil
 3. Yazdım bileeeee =)) Teşekkür ettim tekrardan =)
  http://neselizebra.blogspot.com.tr/2014/01/mim-blogger-bulusmas.html

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Lütfen düşüncelerinizi paylaşın :)