16 Mart 2014 Pazar

#gulshendoganile8mart 8 Mart Kadınlar Günü Etkinliği #5

Merhabalar,
Son post ile karşınızdayım Gülşen ne yapmışsın sen böyle, yaz yaz bitmedi :) Bol görsel, bol renk var bu seferde, aranızda çocuk yapmaya karar verenler bile olabilir bu postun ardından benden demesi :)

Nihan’ın eşi bizim için harika kartlar yaptırmış, üstüne de nazar boncuğumuzu kondurmuş ki bize nazar değmesin :) (www.nihanlamakyaj.com)Sevgili Gırla Fikir de sponsor olmuş, çok güzel çekiliş çubukları hazırlamış bize, teşekkürler tatlım :) Son anda Kendinin Ruh Doktoru da yardım etmiş, ona da çok teşekkür ederim. Büyük emek harcamışlar :) (www.girlafikir.blogspot.com)Çilek Odası güzel günümüzde hem hediyelerle hem de sunumlarıyla destekti, teşekkürler. (www.cilek.com)


Abfen Firma da bizi tek bırakmadı, hem ürünlerin tek tek özenle anlatımı hem de bu hediyelerle yanımızdalardı, teşekkürler! (www.burunyikama.com.tr/#!nasovak/c1yvy)


Baby Corner, cicili biçili tasarım bebek ürünleriyle çeyizime renk kattı, annem aldı hop kaptı, teşekkürler :) (www.babycorner.com.tr)


Baby Mall bu harika sepeti yollamıştı ama çekilişle kazanılıyordu, ben de o sayılı şanslı kişilerden oldum. Dedim ya çeyizim renklendi, canlandı. (www.babymall.com.tr)


Desenli Keçeler de bizi tek bırakmamıştı, teşekkürler :) (www.facebook.com/desenlikeceler)


 Miya Design harika bir jestle ismimize özel ajandalar yollamış, blog planları Miya sayesinde artık daha da planlı, düzenli :) (www.miyadesign.net)Vekem de çok şık siyah bir elbiseyle kutladı günümüzü, teşekkürler. (www.vekem.com)


Modies de unutmamış bizi harika bir Penti çorap hediye etti, teşekkürler! (www.modies.com.tr)


Silk & Cashmere bu harika kırmızı kaşmir fuları beni düşünerek seçmiş, beğenerek kullanacağım.(www.silkcashmere.com)


Teşekkürler Mumyak! Çok tatlı bu mum ama :) (www.mumyak.com)


Porland da günün anlam ve önemini es geçmeden bana çok güzel bir fincan takımı yollamış, severek kullanıyorum. (www.porland.com.tr)


Çekilişle kavuştuğum, çeyizimin en değerli parçalarından biri :) Teşekkürler Kanca Ev! (www.kancaev.com)


Hem bileklik hem de saç bandı olarak kullanacağım bir bileklik, teşekkürler Axesayra! (www.axesayra.com)


Apolena makyaj çantalarına hastayım, ötesi yok :) Teşekkürler Apolena, çok havalı bir makyaj çantam oldu. (www.apolena.com/tr/default.asp)


Teşekkürler Keep Color, en kısa sürede denenecek. (www.egdtekstil.com)


Cook da unutmamış bizi, teşekkürler! (www.cook.com.tr)


Teşekkürler bizi tek bırakmayan Kotex :) (www.kotex.com.tr)


Altunbilekler de 30 TL değerinde hediye çeki ile yanımızdaydı, Teşekkürler! (www.altunbilekler.com.tr/tr)Çiçeklerimi koklamaktan fotoğraflayamamışım, annem de hemen kurutmuş :) Teşekkürler ciceksatis.com (www.ciceksatis.com)

Çekilişte diğer arkadaşlara çıkan firmalara teşekkür etmek isterim.
Evim.net
Aryıldız
Modasor
tamüstümegöre.com
Mehtap
Dekor Sor
Victorinox
Tint Cafe

Bu kadar cömert sponsorlara özel özel teşekkür etmesem içime sinmezdi, sizlere de çok teşekkür ederim okuduğunuz için. Gülşen’e katılan 25 blogger arkadaşıma ve 65 sponsora tekrar çok teşekkür ediyorum. Bu postta kaç tane teşekkür var acaba merak ettim :)

Sevgiler
BV

2 yorum:

  1. Nisacım sponsorlar çok ürünlerde çok olunca fotoğraflar çek çek bitmiyor çok keyifliydi gerçekten eli kolu dolu bir gün oldu :) , nezle olmasam bu hafta yazmaya başlayacaktım neyseki resimler hazır hafta için aşama aşama yazarım artık sevgiler

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen kuzum, ne güzel ayarladınız siz öyle firmaları maşallah :))) 65 firma yaa dile kolay :) sen de iyileş de yazarsın elbet güzel güzel :))

      Sil

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Lütfen düşüncelerinizi paylaşın :)